X
HLEDAT ZÁJEZD
9 důvodů proč Eurovíkend, na dovolenou během víkendu do Evropy

9 důvodů proč Eurovíkend, na dovolenou během víkendu do Evropy

Nechce se vám opět sedět doma a dostali jsem nápad nebo chuť o víkendu něco zajímavého podniknout? Co třeba letět za poznáním, zábavou a odpočinkem na víkendový poznávací zájezd? Přečtěte si následujících devět důvodů, proč je to skvělý nápad. A proč se z Eurovíkendů momentálně stal velmi populární trend, který stále nabírá na síle.

Konkrétní zájezdy:
Zobrazit Zájezdy
Přehled Eurovíkendů již od 2 250 Kč za osobu a se slevami až do výše 60%

Devět důvodů, proč během víkendu do Evropy

Nová energie do (pracovního) života

Během pár dní mimo běžný stereotyp získáte zpět všechnu vaši energii. Práce vás začne opět bavit a budete celkově spokojenější. Rovněž získáte nový nadhled nad věcmi zejména v osobním životě.

Dovolená bez dovolené

Díky tomu, že se pobyty realizují o víkendu, si nemusíte brát v práci dovolenou. I za víkend se dá stihnout poznat a zažít spousta věcí, se kterými se běžně nesetkáte. Odlétáte v pátek odpoledně a vracíte se v neděli večer. Díky tomu stihnete již páteční večer prožít například v Paříži večeří v romantické restauraci v historickém centru. A celé nedělní dopoledne můžete věnovat průzkumu moderních pařížských čtvrtí.

Historie a poznání

Všechny destinace kromě odpočinku a užívání si, nabízejí i svoji historickou tvář. Při pobytu se tak dozvíte a uvidíte spoustu zajímavých věcí. Historická centra jsou rovněž nadčasová a tvoří ty nejkrásnější fotografie a vzpomínky.

Výborné jídlo a pití

Každá země má svoji specifickou kuchyni. Přímořské státy se například zaměřují na dary moře. Ty dokáží připravit takovým způsobem, že si je zamiluje i návštěvník, který v rybách zalíbení dříve nenašel. Kromě jídla mají země i svá pití. Mnohdy se jedná o velmi kvalitní vína, které se hodí ke klidně strávenému večeru v kavárně nebo vinárně. Staňte se odborníky na evropskou kuchyni.

Ceny jsou velmi dostupné

Ceny víkendových poznávacích zájezdů nejsou vůbec vysoké. I když si dopřejete tuto malou radost v průběhu roku, žádným způsobem to nemusí nabourat vaše finance na skutečnou letní dovolenou. Pokud si vyberete blízkou destinaci (například Vídeň) s vlastní dopravou, cena za víkend pro 2 osoby nemusí přesáhnout 3 000 Kč. Pokud chcete jednu z nejnavštěvovanějších evropských metropolí (Paříž, Barcelona, Londýn...) cena za jednu osobu začíná již na 2 950 Kč. V ceně je letenka tam i zpět a ubytování na 3 dny / 2 noci.

I aktivně a zábavně

Víkendový zájezd není jen o poznávání historie a kuchyně. Takřka všechny destinace nabízejí nepřeberné množství zábavy, netradičního sportovního vyžití, případně termální lázně a aquaparky.

Vyrazte i s přáteli

Pokud si sebou vezmete rodinu nebo přátele, získáte spoustu společných a nezapomenutelných zážitků. Pokud pojedete sami, budete mít spoustu fotek k ukazování a spoustu zážitků k vyprávění.Rovněž budete mít co sdílet a čím se pochlubit na Instagramu, Facebooku, Twitteru... .

Moderní Evropa pro moderní návštěvníky

Nepatříte-li mezi turisty, které zajímá klasická historie, není o vůbec na překážku! Eurovíkendy umějí být i moderní. Celou sobotu můžete strávit v moderních francouzských nákupních čtvrtích, průzkumem moderního centra Londýna nebo ochutnáváním tradičních italských těstovin, sýrů a vín. Každý si najde to své.

Rozšíření obzorů

Kdo sedí doma, nic se nenaučí, nic nepozná a stále sedí na tom stejném místě. Podívejte se, jak žije moderní Evropa. Jak se rozvíjí největší evropské metropole, jakým směrem se posouvá život v ostatních zemích. Právě o tom jsou Eurovíkendy především. Během krátké chvíle, pár dní, spojit se s aktuálním děním v dané kultuře. A vzít si z ní to nejlepší pro sebe.

Konkrétní zájezdy:
Zobrazit Zájezdy
Přehled Eurovíkendů již od 2 250 Kč za osobu a se slevami až do výše 60%

CO PRÁVĚ LETÍ

Letenka. Ubytování. All Inclusive.
Zájezdy
Dnes objednáte. Zítra letíte.
Last Minute
Objednáte brzy. Získáte slevu.
First Minute
2007 - 2020