Eurovíkend Řím letecky ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní již od 10 990 Kč za osobu.

Nejprodávanější pobyty:

Eurovíkend Paříž

Wellness Rajecké Teplice I

Wellness pobyt Poděbrady

Wellness pobyt Rakousko

Welness víkendy u nás i v zahraničí

Welness víkendy u nás i v zahraničí

Dodejte po náročném týdnu vašemu tělu novou energii

Po náročných pracovních dnech relaxovat během welness víkendu? Výborný nápad! Welness víkend dá odpočinout jak našemu tělu, tak i možnost na chvíli vypnout, nad ničím nepřemýšlet a užívat si báječné dny pohody. K dokonalé regeneraci těla se nabízejí velmi oblíbené procedury jako masáže, solária, plavání v bazénu, sauny nebo i fitness. U každého pobytu lze ovšem narazit na neopakovatelné nabídky, kterými se odlišují od ostatních. Ať již jsou to parafínové zábaly, masáže lávovými kameny nebo možnost hrát golf.

Kam se vydat na víkendový welness

Poděbrady na víkend se službami

Welness víkend nás přivádí do českých Poděbrad, kde strávíte 3 dny a 2 noci - Wellness Pobyt Poděbrady. Přímo na místě jsou připraveny služby, na každý den. Například již v pátek, den příjezdu, vás očekává velmi oblíbená havajská masáž lávovými kameny. Program je samozřejmě velmi volný a nechává dostatek prostoru k věnování odpočinku a relaxaci dle vaší chuti.

Za welness na Slovensko

Jen hodinu a půl cesty od českých hranic, se nacházejí nádherné lázně - Wellness Pobyt Rajecké Teplice I. Pobyt je naplánován na 4 dny a 3 noci. Ubytování v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu Diplomat a polopenze v ceně pobytu. Velikou výhodou zde je, že služby myslí jak na ni, tak i na něj.

Za welness k západním sousedům

Pokud se vydáme opačným směrem, ocitneme se v Německu. Právě zde se nabízí Wellness Pobyt Německo. Welness pobyt je naplánován na 3 noci, v luxusním Travemünde, které nese celou řadu ocenění od prestižních časopisů. Jistě uvítáte neomezené vstupy do bazénů, sauny, relaxační zóny a fitness kurzy. Pro maximální odpočinek je možno využít dalších rozšiřujících welness balíčků.

Stoleté slovinské Radeci

Již více než sto let fungují ve Slovinsku lázně Radeci - Wellness Pobyt Radenci. Překrásný komplex, který návštěvníkům nabízí komplex bazénů, solária, posilovnu a dokonce šest druhů saun. Z komplexu bazénů je nejvíce oblíbený venkovní s termální vodou o teplotě 34° C.

IC Tour s.r.o
IC Tour s.r.o
WWW.LUXUSNIZAJEZDY.CZ