Eurovíkend Řím letecky ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní již od 10 990 Kč za osobu.

Nejprodávanější pobyty:

Eurovíkend Paříž

Wellness Rajecké Teplice I

Wellness pobyt Poděbrady

Wellness pobyt Rakousko

Welnes Pobyty nejen pro ženy

Welnes Pobyty nejen pro ženy

Není větší relaxace než s welnes službami

Malebný čtyřhvězdičkový hotel zasazený do překrásné přírody. Po příjezdu máte zajištěno vše od parkování, přes ubytování a stravu až po welnes služby. Následující dny se věnujete sami sobě, procházkám s přítelem, přítelkyní nebo přáteli po okolní přírodě. Občas se zastavíte v některé z útulných kavárniček a odpočíváte. Přímo v místě ubytování jsou pro vás sauny, bazény solária nebo i masáže. Welnes pobyt v plném proudu.

Kam s námi za welnes pobytem

Na Slovensko do Rajeckých Teplic

První možností je Wellness Rajecké Teplice II. Krásné slovenské lázně zasazené do Rajecké doliny, blízko Žiliny, vzdálené asi hodinu a půl cesty od českých hranic. Součástí welnes pobytu je spousta relaxačních procedur a vstup do saunového a vodního světa.

Zůstáváme na Slovensku, Kúpele Dudince

Ani během dalšího welnes pobytu neopouštíme Slovensko. Odpočinkové dny můžete strávit přibližně 170 Km od Bratislavy během Wellness Kúpele Dudince. Ubytování je přímo v lázeňském domu Rubín, který prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí tak kvalitní služby v plně vybavených prostorech. Restaurace, kavárny, bazény, masáže a solária jsou samozřejmostí během každého welnes pobytu. Zde jsou ovšem nabízeny služby, které se jen tak během pobytů nevidí - kadeřnictví, knihovna, zubní ordinace, zimní zahrada nebo i whirpool.

Za Welnes do blízkého Rakouska

Kromě špičkových slovenských lázní existují i další země a místa, která dokáží uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky. Jedno z nich můžete navštívit během Wellness pobyt Rakousko. Co vás čeká? Plně vybavené pokoje televizí, internetem, minibarem a klimatizací. Během welnes pobytu jsou pro návštěvníky připraveny vodní masáže, solné lázně, zábaly, kosmetika a mnoho dalších welnes služeb.

Užívali by jste si raději jen kratší dobu, například víkend? V tom případě jistě naleznete zalíbení v některém z wellness víkendů.

IC Tour s.r.o
IC Tour s.r.o
WWW.LUXUSNIZAJEZDY.CZ