Eurovíkend Řím letecky ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní již od 10 990 Kč za osobu.

Nejprodávanější pobyty:

Eurovíkend Paříž

Wellness Rajecké Teplice I

Wellness pobyt Poděbrady

Wellness pobyt Rakousko

Hodnocení hotelů podle hvězdiček

Hodnocení hotelů podle hvězdiček

Hodnocení hotelů podle počtu hvězdiček je nejznámějším ukazatelem, podle kterého se návštěvníci řídí při výběru hotelu. I přes mnohé snahy o sjednocení neexistují jednotná pravidla, podle kterých by se hvězdičky udělovaly. Hotely proto vstupují do organizací a sdružení, které mají svá vlastní pravidla. O sjednocení se snaží organizace HOTREC (Hotels, Restaurants & Cafés in Europe), která již působí například v Německu, Nizozemsku, Rakousku, Švýcarsku nebo i České republice.

I když má každá organizace jiná pravidla, všeobecně jsou uznávány následující podmínky pro získání příslušného označení.

Hodnocení hotelů - hvězdička Jedna hvězdička - Tourist

Podmínkou je studená voda na pokoji, sociální zařízení na patře a základní vybavení pokoje.

V této kategorii nenabízíme žádné pobyty.

Hodnocení hotelů - hvězdičkaHodnocení hotelů - hvězdička Dvě hvězdičky - Standard

Součástí ubytování je každodenní úklid pokoje, služby recepce a možnost platit kreditní kartou. Ve vybavení pokoje je barevná televize a světlo na čtení vedle postele.

V této kategorii nenabízíme žádné pobyty.

Hodnocení hotelů - hvězdičkaHodnocení hotelů - hvězdičkaHodnocení hotelů - hvězdička Tři hvězdičky - Komfort

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, trezorem a stolem. Na pokoji se nachází koupelna se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, topením a toaletou. Hotelová recepce je otevřena minimálně 14 hodin denně a personál mluví dvěma jazyky. Součástí hotelu je restaurace, která je otevřena minimálně 5 dnů v týdnu.

V této kategorii nabízíme Wellness Pobyt v Poděbradech, Eurovíkend v Athénách, Pobyt ve slovinských lázních Radeci, Eurovíkend v Athénách a Pobyt ve slovinských lázních Radeci.

Hodnocení hotelů - hvězdičkaHodnocení hotelů - hvězdičkaHodnocení hotelů - hvězdičkaHodnocení hotelů - hvězdička Čtyři hvězdičky - First Class

Pokoj je vybaven čalouněným křeslem, pohovkou se stolkem a minibarem. Hotelová recepce je otevřena minimálně 18 hodin denně, v hotelu je k dispozici přístup na internet, směnárna a restaurace, která je otevřena minimálně 6 dnů v týdnu. Hotel svým hostům nabízí kosmetické produkty (např. sprchovací čepice, pilníček na nehty, bavlněné tampony) a drobné krejčovské opravy. Nápoje zajišťuje minibar nebo 24 hodinová pokojová služba.

V této kategorii nabízíme všechny Víkendové Pobyty - Eurovíkendy (kromě Athén), Wellness Pobyt v Rakousku, Relaxační pobyty v Luhačovicích, Wellness Víkend v Rajeckých Teplicích a Wellness Pobyt v Rajeckých Teplicích.

Hodnocení hotelů - hvězdičkaHodnocení hotelů - hvězdičkaHodnocení hotelů - hvězdičkaHodnocení hotelů - hvězdičkaHodnocení hotelů - hvězdička Pět hvězdiček - Luxury

Internet v hotelovém pokoji, v některých pokojích oddělená koupelna a WC, minibar a kompletní jídelní servis na všech patrech. Při příjezdu je každý host osobně uvítán a je mu k dispozici bagážista, vrátný a dveřník. Personál hovoří plynně dvěma světovými jazyky a česky. Hotel dále nabízí služby jako žehlení a praní. V hotelu se nacházejí minimálně dvě restaurace a hotelový bar.

Všeobecným trendem je zavádění nadstandartních služeb z vyšších kategorií. Například v některých čtyřhvězdičkových pokojích při relaxačním pobytu v Luhačovicích je zdarma přístup na internet, i když je tato služba standartem až v pětihvězdičkových hotelech.

IC Tour s.r.o
IC Tour s.r.o
WWW.LUXUSNIZAJEZDY.CZ